Drzwi gwoździem programu

By 12 kwietnia 2015 blog No Comments

DRZWI JAKO MEBEL
Temat drzwi w wyposażeniu mieszkania przez niektórych traktowany jest po macoszemu. Jednak jest to podejście błędne, bo w drzwiach kryje się niezwykły potencjał. Dziś mają one walory nie tylko funkcjonalne, ale i dekoracyjne. Są postrzegane jako mebel. Mogą całkowicie odmienić charakter wnętrza. Konfiguracji jest mnóstwo.

drzwi_1

CHODŹ, POMALUJ MÓJ ŚWIAT

Trendy na rynku wnętrzarskim są dziś wielokierunkowe. Z jednej strony prosty, minimalistyczny, surowy styl, z drugiej natomiast bogato zdobione i frezowane elementy.

Nie da się ukryć, że dominantą jest biel. Przywędrowała do nas ze Skandynawii, a my przyjęliśmy ją z otwartymi ramionami i zdążyliśmy się z nią zaprzyjaźnić. Jednak coraz częściej ożywia się ją kolorowymi dodatkami, które przykuwają wzrok.

drzwi_2

Drzwi też mogą być elementem skupiającym uwagę. Mogą pozostać proste w stylu, a jednocześnie mieć ciekawe wykończenie, które nada wnętrzu charakteru.

Żywe, intensywne kolory ożywią najsmutniejsze otoczenie i będę stanowiły radosny akcent pomieszczenia.

drzwi_3

 

Innym pomysłem na uczynienie z drzwi dekoracji mieszkania jest obłożenie ich różnymi ciekawymi materiałami, np. naturalną skórą.

drzwi_4

Jedynym ograniczeniem w tym temacie jest nasza wyobraźnia. Potencjał jaki drzemie w drzwiach jako elemencie wyposażenia wnętrza jest olbrzymi. Staramy się ciągle zaskakiwać pomysłami i tworzyć oryginalne rozwiązania, by mieć możliwość zaproponowania naszym odbiorcom niepowtarzalnych produktów.