Drzwi rewersyjne – Warszawa

Coraz więcej naszych klientów poszukuje możliwości, dzięki którym ich wnętrze zyska dodatkowych walorów estetycznych. Szczególnie aranżując małe pomieszczenia, należy brać pod uwagę nowoczesny sposób zapanowania nad przestrzenią – wymaga to większego wkładu i zaangażowania, jednak efekt końcowy zdecydowanie wart jest wysiłku. Drzwi rewersyjne to jeden ze sposobów na swobodą aranżację pomieszczenia bez konieczności pozbywania się drzwi. Ujednolicony sposób montowania drzwi daje satysfakcjonujące efekty, dlatego rozwiązanie to jest bardzo popularne i chętnie wykorzystywane na terenie mieszkań, zabudowań komercyjnych, jak i w domach o większym metrażu.

drzwi rewersyjne

korytarz z drzwiami

System drzwi odwróconych

System drzwi odwróconych to nazwa, która jest dodatkowym określeniem dla drzwi rewersyjnych. Dzięki temu rozwiązaniu właściciele mieszkań, którzy z konkretnych przyczyn są zmuszeni do montowania drzwi w różnej konfiguracji mają szansę na ujednolicenie systemu. Kiedy część drzwi jest zamykana od wewnątrz, a kolejne na zewnątrz w tradycyjnych rozwiązaniach jest to widoczne i mało komfortowe. Szczególnie przeszkadza to osobom, które przywiązują dużą wagę do estetyki i spójności w pomieszczeniu.

Drzwi rewersyjne

Drzwi otwierane systemem rewersyjnym to rozwiązanie, które w sprytny sposób ukrywa skrzydło drzwiowe licowane na zewnątrz, które w rzeczywistości jest otwierane do wewnątrz. Dzięki zastosowaniu tego systemu otwierania drzwi właściciele kłopotliwych przestrzeni nie muszą rezygnować z estetyki, a ich wnętrze zyskuje większe możliwości aranżacyjne. Drzwi rewersyjne wizualnie ni-czym nie różnią się od tradycyjnych rozwiązań. Nietypowy system montażu drzwi bardzo szybko zyskał sympatię wśród właścicieli małych mieszkań, dla których małe i wąskie korytarze to największy problem.

Dzięki drzwiom rewersyjnym nie musisz rezygnować ze spójnego designu

System drzwi rewersyjnych umożliwia uzyskanie skrzydła zlicowanego z opaską otwierającą się do wewnątrz ościeżnicy. Swobodne kształtowanie designu przestrzeni to sposób na zaaranżowanie korytarza lub innych pomieszczeń, które dotychczas wykazywały duży problem w zakresie ich właściwego zagospodarowania. System drzwi odwróconych to rozwiązanie, które jest szczególnie polecane dla klientów, którzy nie uznają kompromisów i cenią sobie nowoczesny styl i komfort użytkowania przestrzeni mieszkalnej.

rewersyjne drzwi do pokoju