Klasyczna nowoczesność

Połączenie klasycznych elementów z nowoczesnym designem to jeden z dominujących trendów we współczesnej aranżacji zarówno przestrzeni prywatnych, jak i biurowych. Dbamy więc o to by nasze rozwiązania były dla Państwa nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Jesteśmy na rynku od lat i staramy się, by nasza oferta była dla Państwa jak najbardziej zróżnicowana. Oferując wysokiej jakości drzwi znanych i cenionych producentów zależało nam na zadbaniu o Państwa komfort, dlatego w naszej ofercie można znaleźć również wyjątkowe klamki Olivari.

Klamka Olivari – klasyczne rowiązanie

Jakość i precyzja w przypadku klamek Olivari to ich cechy charakterystyczne. Niepodważalne jest, że użyte do ich produkcji rozwiązania i materiały pozwalają wyróżnić te projekty na tle konkurencji. Pozornie kształt i wzór klamek jest banalny, jednakże w przypadku tego typu akcesoriów istotne są detale. Delikatne opływowe kształty, bądź dominujące formy o masywnym charakterze to propozycje dla wymagających klientów. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem cenimy sobie jakość oraz komfort. Rekomendujemy produkty Olivari, ponieważ wiemy, że doskonale spełnią swoją rolę.

klamka olivari

klamki olivari

Dlaczego powinieneś zwrócić uwagę na klamki Olivari?

Klamka Olivari to oryginalna propozycja, która powinno pasować do aranżacji danego wnętrza. W przypadku doboru klamki ważny jest każdy detal, który często wpływa na dobór pozostałych do-datków, tak by osiągnąć estetyczną spójność. Producent zadbał o zróżnicowany charakter klamek Olivari, dlatego w naszej ofercie można znaleźć rozwiązania surowe i minimalistyczne, jak i te, które są nieco ozdobne, a nawet ekstrawaganckie. Dzięki kolorystyce i różnorodnym kształtom każdy z Państwa z pewnością znajdzie klamkę, która finalnie spełni wysokie wymagania i będzie odpowiadała pod względem estetyki i funkcjonalności.

Niewątpliwą zaletą klamki Olivari jest jej ergonomiczny kształt. Niezależnie od tego czy jest zachowana w formie klasycznej, opływowej, czy prostokątnej otwieranie bądź zamykanie drzwi nie stanowi dla domowników żadnego problemu. Ponadto mechanizm został przystosowany do bezproblemowej obsługi co oznacza, że siła nacisku nie musi być duża, aby zamykanie drzwi nie stanowiło problemu nawet dla dziecka.