Drzwi łamane – Warszawa

Nie zawsze małe powierzchnie są trudne w aranżacji, a duże dają większe możliwości. Powodzenie w praktycznym i funkcjonalnym zaaranżowaniu danej przestrzeni jest uzależnione m.in. od roz-mieszczenia poszczególnych pokoi oraz ich metrażu. Mało ustawne kąty i duża ilość zakamarków mogą sprawić, że nawet ogromna powierzchnia użytkowa stanie się nie lada problemem dla archi-tekta wnętrz.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne drzwi łamane, które nie tylko prezentują się świetnie, ale przede wszystkim są bardzo funkcjonalne i praktyczne w przeciwieństwie do drzwi dwuskrzy-dłowych lub tradycyjnych rozwiązań. Jako specjaliści zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie przedstawią informacje doty-czące produktu i jego zalet. Przyjmujemy zamówienia od klientów z miasta Warszawa i nie tylko, którym zależy na praktycznych i estetycznych rozwiązaniach.

drzwi łamane warszawa

turkusowe drzwi

Nowoczesne drzwi – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Drzwi łamane są innowacyjnym rozwiązaniem powstałym w wyniku zapotrzebowania na drzwi generujące mniej miejsca aniżeli tradycyjne konstrukcje. Producenci, z którymi współpracujemy po raz kolejny wykazali się niesamowitym poczuciem estetyki, co pozwoliło im na uzyskanie tak wyjątkowych i godnych uwagi rozwiązań. Głównym celem drzwi łamanych jest zaoszczędzenie miejsca przy jednoczesnym zachowaniu estetyki we wnętrzu. Innowacyjne podejście sprawiło, że drzwi łamią się w pół, dlatego potrzeba znacznie mniej miejsca na ich otwarte skrzydło.

Drzwi łamane – Warszawa

Drzwi łamane to rozwiązanie doskonałe do niewielkich i wymagających pod względem aranżacyjnym przestrzeni. Moduł tych drzwi został celowo zaprojektowany z myślą o symetrycznym składaniu się skrzydła. W związku z praktycznymi właściwościami tego typu rozwiązań konstrukcja najczęściej jest wykonana z płyt MDF, które wykazują większe możliwości plastyczne w porównaniu do drewna. Ponadto technologia ich produkcji została opracowana w taki sposób, by zastosowane zawiasy umożliwiały swobodne utrzymanie drzwi we wzajemnej równoległości w pozycji zamkniętej.

Konstrukcja łamanych drzwi dostępna dla naszych klientów z Warszawy

Opisywane rozwiązanie łączy w sobie funkcjonalność tradycyjnych drzwi z nowoczesnym sposobem na zaoszczędzenie cennego miejsca. Każde skrzydło drzwi łamanych jest podzielone na pół. Zachowanie symetrii pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie drzwi w zależności od indywidualnych preferencji. Zapewniamy, że rozwiązanie to zyska sympatię wielu właścicieli małych przestrzeni, którzy cenią każdy centymetr w swoim mieszkaniu. Zachęcamy do skorzystania z oferty mieszkańców Warszawy i nie tylko.

kuchnia z drzwiami łamanymi