Wprowadzamy nową ekonomiczną linię drzwi Profildoors. Asortyment produktów obejmuje szeroki wybór drzwi wewnętrznych w różnych stylach o wyjątkowym wykończeniu, korzystnych cenach.

 

20 Modeli drzwi ekonomicznych, dostępnych od ręki. Pozostałe modele na zamówienie w terminie 4 tygodni katalog PDF

1NK Sky Cream 1LK BIAŁY LUX 1E ALASKA 1E MANHATTAN 6E ALASKA 6E MANHATTAN
2.11L BIAŁY LUX 99XN MONT BLANC 2.71U ALASKA 2.80U MANHATTAN 45U ALASKA 71U ALASKA
2.85U ECRU 66.3U MANHATTAN 66.3U ALASKA 64U ALASKA 103U ALASKA 105U ALASKA

Seria U i E

Drzwi dostępne zarówno w nowoczesnej formie, jak i w eleganckim stylu klasycznym. Drzwi oklejone są matową okleiną przyjemną w dotyku. Bogaty wybór kolorów pozwala na aranżację dowolnego pomieszczenia. To wyjątkowa jakość w przystępnej cenie. W konstrukcji płytowej wypełnieniem jest konstrukcja ramiakowa z drewna iglastego obłożona z obu stron płytą HDF 6 mm, wypełnieniem jest bardzo gęsty „plaster miodu”. Zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum wyposażenia w mieście Warszawa.

Seria N i NK

Drzwi dostępne zarówno w nowoczesnej formie, jak i w eleganckim stylu klasycznym. Drzwi oklejone są matową okleiną przyjemną w dotyku. Bogaty wybór kolorów pozwala na aranżację dowolnego pomieszczenia. To wyjątkowa jakość w przystępnej cenie. W razie potrzeby konstrukcja skrzydła umożliwia wymianę dowolnego elementu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum wyposażenia w mieście Warszawa.