O firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Podążamy za trendami, szukamy nowych rozwiązań, chcemy być o krok przed klientem, by spełniać jego potrzeby. Specjalizujemy się w nowoczesnym designie, ale doceniamy też klasyczne rozwiązania. Uwielbiamy wyzwania i nowatorskie projekty. Doradzamy, szukamy, wymyślamy, dopasowujemy, bo mamy przekonanie, że warto otaczać się przedmiotami cieszącymi oko i jednocześnie funkcjonalnymi. Przykładamy dużą wagę do detali, przecież „diabeł tkwi w szczegółach”. W dzisiejszych czasach drzwi nie tylko zapewniają nam bezpieczeństwo i intymność, ale, w równym stopniu co inne elementy wyposażenia wnętrz, pełnią funkcję dekoracyjną. Mogą być główną ozdobą, elementem nadającym wnętrzu charakteru.

Współpracujemy z rzetelnymi, sprawdzonymi przez lata dostawcami. Oferujemy produkty najwyższej jakości, zaprojektowane przez zdolnych i doświadczonych projektantów. Korzystamy ze szlachetnych, naturalnych materiałów, które są dopełnieniem wnętrza.

Każda osoba w firmie ma obszerną wiedzę o produktach i rozwiązaniach, dlatego klienci tak cenią sobie naszą rzetelną obsługę. Dodatkowo nasi doradcy mają zmysł estetyczny i wyobraźnię przestrzenną, więc często pomagają rozstrzygać wnętrzarskie dylematy. Klient i jego potrzeby są dla nas ważne, dlatego stawiamy na rozmowę i budowanie pozytywnej relacji. Poznajemy gusta i upodobania, by jak najlepiej dobrać produkt do kupującego.

Zapewniamy kompleksową obsługę – od etapu decyzji przez montaż, aż do opieki posprzedażnej i serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Na tle innych firm wyróżniamy się najlepszymi, wykwalifikowanymi specjalistami do spraw montażu, którzy proponują najbardziej efektywne rozwiązania i wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie.

Korzystając z naszych usług i produktów, klienci mają pewność, że kupują coś więcej niż drzwi.