Klasyka zawsze w modzie

By 12 lipca 2015 blog No Comments

Prawdopodobnie w każdej branży obok zmieniających się trendów ze spokojem mędrca żyje klasyka, która ma to do siebie, że pasuje do wszystkiego i bardzo dobrze się prezentuje. Nikt nie powie, że jest niemodna, bo ona nie musi być modna, jest ponadczasowym, sprawdzonym rozwiązaniem, na które zawsze można liczyć bez względu na wszystko. W branży wnętrzarskiej jest kilka sprawdzonych klasyków, które nigdy nie zawodzą, jednym z nich są klasyczne drzwi. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że są takie modele i wykończenia, które sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu i nie będą ingerować w styl i charakter otoczenia.

  1. DRZWI PEŁNE BIAŁE

Mówi się, że biały pasuje do wszystkiego, nawet do czarnego. I rzeczywiście tak jest. Biały jest bezpiecznym wyborem i zawsze dobrym rozwiązaniem. Do tego gładka faktura nie będzie wyróżniać się na tle innych rzeczy, stanie się tłem, przy którym pozostałe elementy wyposażenia wnętrz będą zawsze dobrze wyglądać.

  1. DRZWI BIAŁE Z PŁYCINĄ

Niektórzy twierdzą, że to drzwi rodem z epoki PRL, natomiast w rzeczywistości różnią się od nich wykonaniem i designem, który, mimo że prosty, jest wysmakowany i funkcjonalny. Nie ma w nim nic zbędnego. Zagłębiona płycina urozmaica prostą formę i nadaje charakteru, dzięki czemu drzwi nie stanowią jednolitej płaszczyzny.

COLORE Classic

COLORE Classic

  1. DRZWI W KOLORZE DĘBOWYM

W ostatnich miesiącach obserwujemy powrót dębu polskiego, znowu zaczyna się podobać, znowu występuje w wielu projektach. Naturalność i neutralność tego wykończenia to wielkie zalety, które docenia coraz więcej osób. Niektórzy widzą w nim charakter PRL-u, ale nie oszukujemy się, to nie jest ta jakość, wykonanie i design. Dodatkowo dąb to drzewo, które dobrze czuje się w polskim klimacie, więc dobrze spisuje się jako element wykończenia.

R_141_do_WC_2s11

 

  1. DRZWI Z DUŻYM PRZESZKLENIEM

Prosta forma – dwa boczne, wąskie ramiaki i między nimi szkło także sprawdzą się w wielu wnętrzach. Mała ilość materiału sprawia, że bez względu na kolor drzwi nie będą wyraźnie zaznaczonym elementem, a duża powierzchnia szkła nada lekkości i naturalności.

scena_bari 1_jasny szary kopia