Podążając za trendami

By 25 lipca 2015 blog No Comments

Dzisiejszy świat pędzi nieubłaganie. Czasami trudno jest nadążyć za zmieniającą się wciąż modą. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu nowych wzorów, ogłaszając tym samym, że to, co wczoraj było pożądane, dziś jest już passe. Przeciętny człowiek nie jest w stanie być ze wszystkim na bieżąco, co jest naturalną sprawą, musimy wybierać, co chcemy wiedzieć, co przeczytać i obejrzeć. W natłoku informacji nie da się ogarnąć wszystkiego. Widzimy to, kiedy przychodzą do nas klienci. Dziwią się mnogością i zaawansowaniem rozwiązań. Czasem czują się w tym wszystkim zagubieni. Nie wiedzą, co wybrać, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. Dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie i staramy się doradzać takie rozwiązania, by jak najlepiej pasowały do stylu życia, upodobań i gustu danej osoby. Wychodzimy z założenia, że trednami należy się bawić i korzystać z ich różnorodności, brać dla siebie to, co nam pasuje i śmiało łączyć je z klasyką.

Poniżej kilka najnowszych rozwiązań, które cieszą się coraz większym powodzeniem i zdobywają nowe rzesze zwolenników. Wszystkie są dostępne także u nas.

  1. DRZWI PIANO BETONOWE

Beton jest jednym z najbardziej pożądanych materiałów ostatnich miesięcy. Twórcy prześcigają się w pomysłach i proponują coraz więcej rzeczy z betonu: betonowe ściany, doniczki z betonu, betonowe blaty i wiele, wiele innych, więc czemu by nie stworzyć betonowych drzwi. Podjęliśmy wyzwanie i udało się! Mamy za sobą już kilka betonowych realizacji, jedną z nich można obejrzeć na naszej ekspozycji. Przyciąga uwagę i wzbudza duże zainteresowanie.

  1. DRZWI PIANO KAMIENNE

Naturalny efekt pokrycia kamiennego nie ma sobie równych. Chropowata, niepowtarzalna faktura sprawiają, że nie da się powtórzyć dwóch takich samych egzemplarzy. Gama kolorystyczna pozwala wybrać materiał, który będzie pasował go wnętrza. Rozwiązanie to znajduje zwolenników wśród osób, które cenią sobie elegancję połączoną z wysmakowaniem i surowymi dodatkami.

Możliwości rozwiązań są zatem ogromne, tylko od naszych upodobań oraz charakteru wnętrza zależy, na co się zdecydujemy. Zarówno beton, jak i kamień wyglądają we wnętrzach bardzo efektownie, nadają przysłowiowego „pazura” i zwracają uwagę gości.